Go To Top

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z całego serca dziękujemu Ci za posługę kapłanską w naszej parafii imienia Św. Daniela Proroka. Będziemy tęsknić.
Zabierz jednak ze sobą słowa, które płyną z serc naszych. Pozostaniesz z nami jako prawdziwy apostoł miłości, wiary i nadziei.

 

 Przekazywane przez Twoje usta Słowo Boże  zawsze tętniło życiem. -Pasja, zachwyt i mocna wiara  skłaniały do głebokich refleksji. Twój entuzjazm ujmowany w prostych słowach zachwycał. Zachęcałeś przy każdej sposobności do duchowego wzrostu i rozwoju.
Dziekujemy Ci za to !

W imieniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zarządu Polskiej Szkoły im. Mikołaja Reja w Chicago
dziękujemy również za lata współpracy oraz pomocy.
Trudno jest znaleść wspaniałego księdza, który zawsze ma czas. Który zawsze pomoże, wysłucha i doradzi. Bedzie nam tego brakowało ale zdecydowanie nie żegnamy się. Zapraszamy do nas zawsze jak jest ku temu okazja i wierzymy że w naszej szkole ks. Sławomir Kurc zawita jeszcze wiele razy. Powodzenia w nowej parafii gdzie czeka na księdza masa nowych dusz.

Bóg zapłać!

 

POLONIA.ORG
 

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: