Go To Top

 

 

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Drodzy Rodzice i Uczniowie Szkoły im. Mikolaja Reja Dnia 14 września 2020 roku odbyło się zebranie dotyczące dalszej działalności naszej szkoły.

Obecny rok szkolny jest rokiem trudnym ze względu na covid 19. Public Health Organization nakłada wiele restrykcji na organizacje szkolne. Zaczynając od wymogu pomiaru temperatury u każdego ucznia, poprzez wymóg noszenia masek i utrzymywania dystansu. A kończąc na dezynfekcji ławek. W związku z ogłoszeniem o zawieszeniu działalności przez szkołę im. Mikołaja Reja, otrzymaliśmy wiele wsparcia i pozytywnych impulsów, które motywują nas do próby otwarcia szkoły w niedalekiej przyszłości. Zarząd szkoły podjął decyzję aby połączyć obie placówki i otworzyć szkołę w Oak Lawn, przy kościele Św. Geralda, pod adresem 9310 S.55th Ct. Rozważamy zaoferowanie lekcji w piątek i w sobotę. Zainteresowanych rodziców, prosimy o jak najszybszy kontakt z Dyrektorem J. Galica, pod tel. 708-870-6628, lub z Prezes Krystyna Gal, pod tel. 773-216-5301. Rodziców którzy zarejestrowali dzieci na stronie internetowej, prosimy o potwierdzenie zapisu w związku ze zmianą lokalizacji szkoły. Ostateczne decyzje podejmiemy pod koniec tygodnia.

 

Serdecznie dziękujemy!

NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

WIADOMOŚCI Z FORUM

ARCHIWUM:

 • Drodzy Rodzice, uczniowie, nauczyciele i przyjaciele.
  Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła w Oak Lawn pod adresem 9310 S. 55th Ct. Oak Lawn IL 60453 przy parafii Św. Geralda, wznawia swoją działalność od 10 września 2021 roku.

 • Jak zawsze również i w tym trudnym roku 2020 spotkaliśmy sie na szkolnym opłatku.
  Tradycyjnie były życzenia świąteczne, opłatek i sporo ciekawych dyskusji.

 • W zwiąku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, zarząd szkoły wysłał karki świąteczne do kombatantów.
  Pokolenie weteranow II wojny światowej odchodzi i dlatego tym, którzy jeszcze żyją należy się szczególny szacunek i pamięć.
  Mamy nadzieję, że życzenia swiąteczne będą miłą  niespodzianką oraz przyniosą dużo radości, czego sredecznie życzymy.

  Zarząd Szkoły.
  Grudzień, 2020.

 • Drodzy Rodzice i Uczniowie Szkoły im. Mikolaja Reja Dnia 14 września 2020 roku odbyło się zebranie dotyczące dalszej działalności naszej szkoły.

 •  Ks. Piotr Samborski, urodził się 5 października 1988 r. W Siedlcach.Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach kontynuował naukę w Wyższym Seminarium Duchownym im. Jana Pawła II w diecezji siedleckiej.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

STATYSTYKA:

Dzisiaj 198

Wczoraj 270

Przez ten tydzień 986

W tym miesiącu 3309

Razem 150873

Currently are 32 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

KONTAKT

Kontakt z nami.

SPONSORZY I POMOC:

 

POLONIA.ORG
 

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: