Go To Top

 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W tym roku Studniówka polskich szkół w Chicago i okolic przerodziła sie w Bal Maturalny.
Gospodarzem tegorocznej imprezy która miała miejsce w sali bankietowej Drury Lane została Polska Szkoła im. Trójcy Świętej pod kierownictwem pani Marii Baran.


To na jej ręce składamy serdeczne podziękowania za wspaniałą organizację Balu w tym szczególnie trudnym czasie.

2 maja 2021 roku o godzinie 17:00 rozpoczeliśmy Bal Maturalny z obiadem, napojami, słodkim stołem i upominkami dla naszych tegorocznych marurzystów.
W związku z pandemią pomimo ograniczeń, które zredukowały znacznie reprezentacje poszczególnych szkół (dyrektor, prezes, wychowawca i ksiądz), Bal został zorganizowany bardzo dobrze.
ZPiT Lajkonik uświetnił Bal wspaniałym występem. Dziękujemy bardzo pani Halinie Misterka, która jest kierownikiem artystycznym zespołu za udział i wprowadzenie wyśmienitego nastroju na Balu.
Większość tańcerzy Lajkonika to studenci bądz absolwenci gospodarzy tegorocznego Balu - szkoły na Trójcowie. Nie każdy to wie, zatem warto dodac.

Polską Szkołe im. Mikołaja Reja w roku 2021 reprezentowali:
Pani Joanna Galica - dyrektor
Pani Krystyna Gal - Mazur - prezez
Pani Helena Gudzowski - wychowawca klasy maturalnej
Nasi maturzyści.

Student Adrian Sojka został uhonorowany przez konsula RP w Chicago pana Piotra Semeniuka, który wręczył mu dyplom za wspaniałe osiągnięcia w nauce. Gratulacje Adrian!

NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

WIADOMOŚCI Z FORUM

Więcej tematów »

ARCHIWUM:

 • Zbliża się termin matur. 30 kwietnia 2021 roku życzymy wszystkim maturzystom jasnego i otwartego umysłu, spokojnego i rzeczowego odczytania poleceń w arkuszu (ze zrozumieniem), kreatywnego wykorzystania wiedzy i umiejętności, które nabyliście w szkole, a także wiary w siebie, opanowania stresu i ... szczęścia - słowem POWODZENIA podczas egzaminów maturalnych!

 • Jak zawsze również i w tym trudnym roku 2020 spotkaliśmy sie na szkolnym opłatku.
  Tradycyjnie były życzenia świąteczne, opłatek i sporo ciekawych dyskusji.

 • W zwiąku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, zarząd szkoły wysłał karki świąteczne do kombatantów.
  Pokolenie weteranow II wojny światowej odchodzi i dlatego tym, którzy jeszcze żyją należy się szczególny szacunek i pamięć.
  Mamy nadzieję, że życzenia swiąteczne będą miłą  niespodzianką oraz przyniosą dużo radości, czego sredecznie życzymy.

  Zarząd Szkoły.
  Grudzień, 2020.

 • Drodzy Rodzice i Uczniowie Szkoły im. Mikolaja Reja Dnia 14 września 2020 roku odbyło się zebranie dotyczące dalszej działalności naszej szkoły.

 •  Ks. Piotr Samborski, urodził się 5 października 1988 r. W Siedlcach.Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach kontynuował naukę w Wyższym Seminarium Duchownym im. Jana Pawła II w diecezji siedleckiej.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

STATYSTYKA:

Dzisiaj 70

Wczoraj 208

Przez ten tydzień 914

W tym miesiącu 4716

Razem 159436

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

KONTAKT

Kontakt z nami.

SPONSORZY I POMOC:

 

POLONIA.ORG
 

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: