Go To Top

 

 

REKOLEKCJE DLA KLAS 8 PRZENIESIONE NA KWIECIEŃ - INFO..

More
2 years 9 months ago #211 by admin
Drodzy Koordynatorzy!Program rekolekcyjny dla klas 8-mych zostaje przeniesiony na kwiecień. Dlatego te terminy , które dostaliście są nieaktualne.

Od 7 kwietnia do 22 kwietnia będziemy mieli po raz pierwszy Kongres Formacji Rodzin z programu katechetycznwego w języku polskim. Będą w kongresie brały udział dzieci i młodzież z polskich szkół. Dla dzieci, które w tym roku otrzymają Sakrament I-wszj Komunii i dla młodzieży , która przystąpi do sakramentu Bierzmowamnia ta formacja będzie obowiązkowa pomimo, że niektóre szkoły będą miały już Bierzmowanie. Jest to decyzja na szczeblu archidiecezjalnym. Podczas naszych spotkań ABC katechety prosiłam Was o bycie cierpliwymi i wyrozumiałymi przez następne 2-3 lata. Obecne planowanie, które odbywa si co roku musi obecnie być elastyczne .

Serdecznie przepraszam. Proszę w moim imieniu przeprosić rodziców. Czasem nie jest to łatwe ale niestety czasami nie ma wyboru.

Wszystkie informacje odnośnie Kongresu otrzymacie pod koniec stycznia.

Proszę o poinformowanie katechetów o Opłatku. Każdy jest mile widziany pomimo, że się nie zarejestrował. ( Zawsze boję się aby wystarczyło paczek)Proszę abyście się rejestrowali na Chicago Faith Congress . Liczę na waszą pomoc!!Pozdrawiam,

Wszelkie pytania proszę kierować emailem lub 630-439-5568Z Bogiem,

Marta Stepniak

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.683 seconds

SPONSORZY I POMOC:

 

POLONIA.ORG
 

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: