Go To Top

 

 

Zaproszenie na Koncert Zespołów Pieśni i Tańca - 11 marca 2018

More
2 years 8 months ago #215 by admin
Związek Narodowy Polski pragnie z ogromną przyjemnością zaprosić dyrekcję, nauczycieli, oraz uczniów Polskiej Szkoły im. Mikołaja Reja na doroczny koncert Zespołów Pieśni i Tańca.W niedzielę, 11 marca 2018, w Audytorium Lane Tech High School przy 2501 W Addison w Chicago wystąpi ponad 15 najlepszych Polonijnych Zespołów Pieśni i Tańca z aglomeracji chicagowskiej.

Koncert Zespołów Pieśni i Tańca jest doskonałą okazją dla uczniów Pani szkoły do bliskiego spotkania z polską kulturą i przebogatym polskim folklorem. Profesjonalne choreografie, przepiękne, barwne stroje oddające różnorodność kultury wszystkich regionów Polski, oraz kunszt małych i dużych tancerzy będą na pewno wspaniałym, niepowtarzalnym przeżyciem dla młodych Polaków zdobywających wykształcenie w Szkole im. Mikołaja Reja.Bilety na koncert są do nabycia w cenie - $23 – dorośli i $13 – dzieci i seniorzy pod numerem:

1-773-286-0500. Wewnętrzny 312.Do niniejszego listu dołączamy plakat promujący Koncert. Gorąco prosimy o rozpropagowanie tego wydarzenia w formie komunikatu lub emaila do rodziców, lub umieszczenia go na stronie internetowej Szkoły. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą formę okazanej pomocy.

Na stronie: www.pna-znp.org/docs/posterdance2018.pdf

znajdzie Pani dodatkowe informacje dotyczące Koncertu.Po więcej informacji na temat Koncertu, oraz po dodatkowe materiały, które może Pani wykorzystać do promocji koncertu prosimy ko kontakt ze Związkiem Narodowym Polskim:

773-286-0500, Mary Środoń – 312

lub Łukasz Dudka – 336.Z poważaniem,Łukasz Dudka

Polish National Alliance
Attachments:

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.563 seconds

SPONSORZY I POMOC:

 

POLONIA.ORG
 

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: