Go To Top

 

 

Spacer rodzinny KIDS 4 KIDS

More
2 years 5 months ago - 2 years 4 months ago #223 by admin
Dzień Dobry!W załączniku wysyłam list od Pani Marii Środoń, w którym zapraszamy dzieci uczęszczające do Państwa szkoły do udziału w Spacerze Rodzinnym Kids-4-Kids oraz Wielkiego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w siedzibie Polish National Alliance w niedzielę 3 czerwca.
Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany fundacji You Can Be My Angel.
Prosimy również o pomoc w promocji tego wydarzenia.Z poważaniem,
Lukasz Dudka

W imieniu Związku Narodowego Polskiego, pragnę zaprosić dzieci i młodzież uczęszczające do Szkoły im. Mikołaja Rejado wzięcia udziału w Spacerze Rodzinnym Kids-4-Kids. Gorąco prosimy również dyrekcję, oraz Grono Pedagogiczne Szkoły o wsparcie i pomoc w rozpropagowaniu tego wydarzenia.

Druga edycja Kids-4-Kids odbędzie się 3 czerwca 2018. Program imprezy obejmuje rodzinny spacer trasą (2 mile) biegnącą przez Sauganash – malowniczą dzielnicę Chicago, oraz Wielki Piknik Rodzinny, który odbędzie się w ogrodach PNA przy 6100 N Cicero Ave. Chicago.
Organizatorzy przygotowują wiele gier i zabaw dla dzieci, nadmuchiwane miasteczko, malowanie buzi, darmowy poczęstunek, koszulki dla uczestników marszu, spotkanie z redakcjami Radia 103.1FM i Dziennika Związkowego, oraz wiele innych atrakcji.

Całkowity dochód z drugiej edycji Kids-4-Kids zasili konto fundacji YouCan Be My Angel, od 5 lat pomagającej dzieciom cierpiącym na neuroblastomę – odmianę raka atakującą kilkuletnie dzieci.

Kids-4-Kids to inicjatywa mająca na celu wzbudzić w dzieciach potrzebę udzielania pomocy innym. Żyjemy w czasach, w których społeczeństwo coraz bardziej koncentruje się na konsumpcji i zaspokajaniu swoich własnych potrzeb. Dzieci biorące udział w Kids-4-Kids otrzymują szansę wzięcia udziału w inicjatywie, która pomoże ich najbardziej potrzebującym rówieśnikom.
Dzieci – uczestnicy marszu, proszone są o symboliczny datek w wysokości $10. Dorośli uczestniczą w marszu za darmo.

Rejestracja do spaceru kids-4-Kids rozpocznie się 3 czerwca o 1PM.Początek spaceru zaplanowany jest na 2PM.
Więcej informacji na temat Kids-4-Kids można uzyskać na stronie www.pna-znp.org , www.facebook.com/pnaznp oraz pod numerem telefonu: 773-286-0500, wewnętrzny 312.

Do niniejszego listu dołączamy zestaw ulotek promujących Kids-4-Kids. Gorąco prosimy o rozpropagowanie tego wydarzenia w formie komunikatu lub emaila do rodziców, lub umieszczenia go na stronie internetowej Szkoły. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą formę okazanej pomocy.


Mary Srodon
FraternalActivitiesCoordinator
Polish National Alliance
Attachments:
Last edit: 2 years 4 months ago by admin.

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.619 seconds

SPONSORZY I POMOC:

 

POLONIA.ORG
 

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: